Het is het bestuur van onze voetbalvereniging gelukt een nieuwe hoofdsponsor aan te trekken. Biercafé en Feestzaal D'n Beer, voor veel leden van onze club geen onbekende in Rosmalen, gaat onze vereniging voor de komende 3 seizoenen financieel ondersteunen. Na vele jaren van sponsoring d.m.v. reclameborden en tenues voor diverse teams, is het volgens William Langenbach eindelijk gelukt om hoofdsponsor van voetbalvereniging Maliskamp te worden. Samen met zijn broer Patrick en diens vrouw Anke runnen zij Biercafé en Feestzaal D'n Beer. In het nieuwe seizoen 2019-2020 zal ons eerste herenteam dan ook de naam van D'n Beer uitdragen. Wij zien uit naar een prettige samenwerking de komende jaren.

Langs deze weg wil het bestuur Patrick (en Renate) Schellings van Beton Advies Brabant, bedanken voor de financiële ondersteuning als hoofdsponsor in de afgelopen jaren.

Stand 4G

1. BOXTEL    
2. JAN VAN ARCKEL    
3. RKKSV    
4. NULANDIA    
5. MALISKAMP    
6. WILHELMINA    
7. BUREN    
8. BZS    
9. SC ELSHOUT    
10. ESSCHE BOYS    
11 GVV  
12. HHC' 09    
13. MEC' 07    
14. BURENTEISTERBANDERS    

Inloggen

Adresgegevens

Ga naar boven