Wat een titel: ze beginnen toch niet arrogant te worden hè? Gelukkig niet. Toch is het een passende titel, want het was het antwoord op... Wat hield het hele team en alle ouders bezig voor de wedstrijd? Wat vroeg dat kleine gvv supportertje na de wedstrijd aan onze spelers? Waaraan herinneren we ons deze wedstrijd over 3 jaar nog? Wat staat mooi boven een korte broek met cactussen, een broek van de rode duivels of (vooruit, voor 1 keer...) een feyenoordbroek? Juist. Oranje! Waarom? Voor 1 keer, als eerbetoon aan de koning misschien? Omdat de tegenstander ook maliskamp-tenues had? Als voorbereiding op het eindtoernooi in 2032? Als steun in de rug voor clubs die dat wel kunnen gebruiken zoals OSC en Volendam? Omdat de coaches niet gecheckt hadden of de shirts toevallig gewassen waren door die ene speler die helaas ziek was vandaag? Of misschien omdat logo van de knvb ook oranje is? Of waren het gewoon de maliskamp-tenues en leken ze alleen oranje door de felle zon? De ware reden verklappen we niet, maar arrogantie was het zeker niet. In tegendeel! Een tegenstander die ook alles nog had gewonnen en weer gemiddeld 34 centimeter groter en 13 kilo zwaarder was zorgde voor gezonde spanning: vandaag moeten we echt aan de bak! Dan is het natuurlijk heerlijk dat Timo in topvorm al snel met links en met rechts scoort! Vaste volgers zullen denken: tegen deze tegenstander je beste verdediger in de aanval? Na een keeper die 4 keer scoort vorige week weten de supporters inmiddels dat er elke week weer een tactische roulette verwacht kan worden bij de jo8-1. Daar kan nooit een gedachte achter zitten toch? of wel....? 0-2 winst dus? Nee, 1-10 winst, maar toch moesten we er de hele wedstrijd voor blijven knokken en waren de snelle dribbels, mooie assists en felle duels hard nodig! En complimenten ook voor GVV. Een klein clubje met 1 team per leeftijd, maar wel gastvrij en met een goede coach, die in de 2e helft zelfs de scheidsrechter hielp en zijn eigen speler (terecht) met rood van het veld stuurde. De PSV-fans binnen ons team vroegen zich waarschijnlijk af waarom Inter deze coach niet onder contract heeft! Gelukkig is de Championsleague maar 1x in 3 weken en kunnen we elke zaterdagochtend bij maliskamp JO8-1 live en gratis genieten van ECHT voetbal, dankzij Daan, Juul, Glenn, Ryan, Timo, Teun, Niels en Guus! Goed gedaan weer mannen!

Ga naar boven