|
Als afsluiter van het seizoen hadden wij gekozen voor het internationaal toernooi bij dorpsgenoot OJC.Dat deze keuze goed is uitgevallen had meerdere reden ten eerst het schitterende weer,ten tweede de prima organisatie en tenslotte de goede inzet van de meiden.Zaterdag was de eerste dag van dit toernooi die begon om negen uur met de voorstelling van de clubs en de opening door het gilde met de vaandeldragers die een kleine show brachten,na het spelen van de volksliederen kon dan eindelijk worden begonnen.
We startten tegen SG Essen uit Duitsland en dat die meiden de lange reis niet voor niets hadden gemaakt bleek al snel toen wij ze zagen voetballen, dit was een echt team dat ook helemaal op elkaar was ingespeeld en na het laatste fluitsignaal bleek dus dat we met 6-0 hadden verloren. Dit Essen zou, zoals later bleek, ook toernooiwinnaar worden.
De tweede wedstrijd ging tegen Helsted Fremad die uit Denemarken kwamen, en wat bleek, we waren het scoren nog niet verleerd en de eindstand werd dan ook 1-0 in ons voordeel.
Voor de derde en laatste wedstrijd moesten we tegen Voorschoten en ook deze dames waren een slagje te groot voor ons, na toch nog wel enkele kansen aan onze kant werden we toch met 3-0 verslagen.
Als verrassing had de organisatie voor alle meiden met de trainer en leiders een feestavond georganiseerd in de Kentering: ook was er voor de leiding gezorgd voor een groot tv-scherm ivm de finale van de Champions League. Zo was er voor ieder wat en toen we rond de klok van 01.00u thuiskwamen hadden we een leuke avond achter de rug, nu even naar bed en weer om negen uur op het veld tegen Beesd. Die kenden we nog uit de competitie en daar wonnen we nu wel van met 2-1.
Een goed begin van de zondag die ons ook weer prachtig weer bracht en zo kwam het dat er velen met een te rood kleurtje rondliepen. Er werd flink ingesmeerd en veel gedronken, dat was ook het advies met dat warme weer. We gingen nu naar wedstrijd vijf tegen Buitenveldert, die werd met 1-0 verloren omdat wij onze kansen niet maakten en zij ééntje wel.
Dit waren de vastgestelde wedstrijden en nu kregen we nog twee poulewedstrijden: de eerste tegen Wilhelmina, ook bij ons bekend en zoals vaker dit seizoen bleef het bij 0-0.
Als laatste moesten we tegen OJC en werd er met 3-1 verloren, daarmee waren de meiden ook helemaal op en na een massaal bezochte prijsuitreiking waar aan alle deelneemsters een herinneringsmedaille werd overhandigd was dit toernooi daarmee ten einde voor de speelsters.
De leiders, trainer en enkele vaders hebben nog enkele afzakkertjes gepakt en toen tegen zeven uur de fietsen werden gestart bleek bij aankomst dat fietsen nog best moeilijk is ook al ben je 45 geweest......
Tot slot OJC bedankt voor dit leuke toernooi, trainer bedankt voor de afgelopen seizoenen en niet te vergeten MEIDEN ik wens jullie via deze weg nog héél veel plezier en succes, welke kant je ook opgaat en we zullen elkaar nog wel eens zien.
HOUDOE
Hieronder enkele foto's van dit toernooi.....


'Leider/verslaggever' Coen....



'Leider' Maarten....


'Trainer' Andy....



|