Maliskamp begint sterk. Er wordt goed overgespeeld en de actie is vooral op de helft van Loosbroek te vinden. Er zijn een paar doelpogingen van Shakir, Naud en Levi. Desalniettemin breken ze een paar keer uit naar onze kant, deze worden tijdig opgevangen door Seph, Jim en Luca.
Gelukkig weet Naud de 1-0 te scoren en net voor de pauze weten Shakir en Levi Naud te vinden en kunnen ze de 2-0 scoren.
In het tweede kwart verschuift de bal wat meer naar het midden en Loosbroek weet net voor rust te scoren, 2-1.
Na een paar spannende doelpogingen van Naud, weet hij hem toch af te maken na een mooie voorzet van Luca, 3-1.
Door een foutje in de verdediging rolt de bal net over de lijn en staat het 3-2.
In de laatste minuten maakt Vince nog een schot op het doel, maar deze gaat net over. Maliskamp blijft in de aanval en Luca weet de 4-2 te scoren.
Tijme mag een keer in actie komen om de bal tegen te houden. In het laatste kwart weet Seph hem van een flinke afstand te scoren, 5-2. De vaart zit er weer in. Naud weet hem er op het in de laatste loodjes nog in te leggen, 6-2, gevolgd door een afstandboogje van Jim, 7-2.