• Voorafgaand aan de wedstrijd Maliskamp-Herpinia zijn twee jubilarissen in het zonnetje gezet. Omringd door familie en vrienden sprak voorzitter Peter de Vries Sonny Cayaux en Mark van de Ven toe.

    Sonny speelt al 12 seizoenen bij Maliskamp 1, nadat hij eerder in Rosmalen en Drunen speelde. Aan het eind van dit seizoen heeft Sonny maar liefst 256 wedstrijden voor onze club gespeeld. Met rugnummer 10 op het shirt maakte hij in zijn tijd bij Maliskamp tot nu toe 30 doelpunten. En het einde van zijn loopbaan lijkt nog niet in zicht. Sonny is altijd in staat om ondanks de druk van het selectievoetbal te presteren en te leveren.  Voor deze gelegenheid kreeg Sonny uit handen van het bestuur een speciaal shirt met rugnummer 256 – voor het aantal gespeelde wedstrijden.

    Mark is bezig aan seizoen 24 en heeft na deze competitie maar liefst 512 wedstrijden in Maliskamp 1 gespeeld. Hij kwam op z’n 18e over van Rosmalen en is onze club altijd trouw gebleven. Mark heeft 41 ballen tegen de touwen gewerkt maar logischerwijs wat meer aan kaarten verzameld (89 geel en 7 rood). In zijn praatje roemde de voorzitter Marks instelling, het buffelen en ontregelen tijdens de wedstrijden. Maandag stond in de krant dat Mark “waarschijnlijk bezig is aan het laatste seizoen”, maar dat schijnt hij al vier jaar te roepen. Hij kreeg uit handen van het bestuur een speciaal shirt met rugnummer 512 – voor al zijn wedstrijden in Maliskamp 1.

    Na het maken van mooie foto’s van de jubilarissen speelde Maliskamp 1 Herpinia van de mat en kan het team de volgende wedstrijd kampioen worden.