• Voorlopige team-indeling Jeugd seizoen 2021-2022

  • Hieronder vinden jullie de VOORLOPIGE teamindeling van de jeugd voor het seizoen 2021-2022. Zoals elk seizoen is deze indeling tot stand gekomen in overleg met de trainers en leiders van de diverse teams. Uiteraard is het deze keer niet gemakkelijk geweest door de corona-perikelen.
    Op woensdag 25 augustus 2021 starten we weer met de trainingen voor de jeugd. Het trainingsschema volgt z.s.m. op onze web-site. 

    JO7-1:
    Mason vd Laar, Mex Sterrenburg, Tyler Konings, Stef vd Veer, Sjors Smits, Olivier Gerritsen, Liam v Aerle, Jake Minkels, Jim Trum.

    JO7-2:
    Ray Oskam, Jules Raedts, James vd Ven, Jesse Peijnenburg, Nelle Roos, Nienke Claessens, Job Hellings, Xavi Rombout, Cato vd Krogt, Riva Pijnenburg.

    JO8-1 en JO8-2:
    Senn Konings, Ravi Coppens, Melle Oskam, Dazz Klerkx, Tygo van Rijn, Oscar Groninger, Pelle Wouters, Ties Daems, Tommy Huisman, Milan Dumbraveanu, Sem van Berkel, Teun Jak, Luke Minkels, Marijn Knapen, Otis Rumpt, Siem Welten, Xavi van Gulik.
    Begeleiding: Reny Coppens, Danny v Rijn, Ron Huisman, Jeroen Welten.

    JO9-1 en JO9-2:
    Jesper Pijnenburg, Tijmen van Hoek, Jesse vd Ven, Pim Hellings, Tijn Krabben, Jurr Daems, Stijn vd Burgt, Lenn van Huet, Nick Farla, Thijs Fockens, Jack Roberts, Lou van Osch, Loek te Brake, Zoë Anne Merks, Luca Saldan, Barbara Bon, Jenz vd Steen, Mads de Groot.
    Begeleiding: Matthijs vd Burgt, Cees Pijnenburg, Kim Merks, Jochem v Osch.

    JO10-1, JO10-2, JO10-3:
    Milan Montreé, Sep Nachtegaal, Rens v Druenen, Siem Snelders, Fedde vd Goorberg, Jason Callaghan, Daan Vos, Shakir Arghidi, Jim v Nimwegen, Vince vd Hoorn, Tijmen Knapen, Naud Uters, Joris Fockens, Lex Langenberg, Jochem Heuker of Hoek, Joep Hoeks, Levi Dona, Joey v Wijgerden, Finn Peeters, Levi vd Ven, Manuel v Roest, Zoë Trum.
    Begeleiding: Tim Montreé, Manfred v Druenen, Erwin Nachtegaal, Bertie v Nimwegen, Alexander Uters, Sjef Hoeks, Thijs Frederiks.

    JO11-1:
    Max Huisman, Milan Bouleij, Daan v Santvoort, Niels vd Wiel, Teun Essing, Koen vd Hofstad, Siem Wouters, Djayden Weber, Noa v Teeffelen, Jibbe Nagtzaam en Naud vd Steen.
    Begeleiding: Lenard Weber, Mark vd Wiel, Mark vd Hofstad, Piet-Hein v Santvoort.

    JO11-2:
    Mika v Heel, Juul Lodewijkx, Daan vd Krogt, Milan Wetser, Sam vd Ven, Valentijn Vos, Bobbie Raedts, Mats Meijer, Tiemen v Nistelrooij, Cas te Brake en Noah Meens.
    Begeleiding: Jan-Joris Raedts, ??

    JO13-1:
    Wesley Paulissen, Samuel v Zoest, Chloë v Heel, Rik Donkers, Ryan v Ravenstein, Siem vd Akker, Dimitri Ninioudis, Jayden vd Burgt, Stijn Schevers, Stef Essing, Mike Farla, Denzel vd Ven, Daniël Bon, Kaz Rudolfs, Roel Harkema.
    Begeleiding: Roy vd Burgt, Roelant Harkema.

    JO13-2:
    Mike v Geffen, Thijs Huisman, Pepijn v Rosmalen, Stein Tetteroo, Giel Voncken, Savi v Dijk, Kay v Teeffelen, Philippe v Osch, Eva Haan, Camiel v Gestel, Jip Krabben, Finn Quirijns, Milan v Venrooy, Roos v Bakel, Stijn Timmermans.
    Begeleiding: Marco v Rosmalen, Tommy v Dijk.

    JO13-3:
    Sven Dona, Julie v Heel, Luuk Theunissen, Bram vd Heijden, Enzo Kastelijn, Sam Vogelsangs, Tim Schevers, Stijn Saldan, Vince Craane, Levi Taks, Sven de Voijs, Tieme Stekelenburg, Jelle Keller, Olivia Rumpt.
    Begeleiding: Maikel Heijmans, Mark Theunissen, Gerard Heijmans, Lindy Heijmans.

    JO14-1:
    Maxim Leemans, Tijn Lodewijkx, Kane Post, Teije Kregting, Thijs v Laarhoven, Don Koekkelkoren, Finn Rudolfs, Daan Voncken, Stijn vd Wiel, Ties Heijne, Mees Blummel, David Agbznou, Kayne v Balsfoort, Finn Jonker, Levi Hardeman, Nick Moorthamer, Julian Haan.
    Begeleiding: Rick Verharen, Thomas Verharen.

    JO14-2:
    Job Segers, Stijn v Venrooij, Stein Spierings, Hugo Kok, Josh v Vessem, Gijs Linssen, Hugo Haan, Amani v Gelder, Job Prevo, Sem Pietersen, Sieb Vrolijken, Raf Nachtegaal, Loek Timmerman, Sjoerd v Santvoort, Cas Donkers.
    Begeleiding: Roy Graus, Jason vd Westelaken.

    MO15-1:
    Jessie Huiskes, Jadwiga vd Putten, Emy Smits, Maud vd Akker, Amber Theunissen, Lotte Meeuwissen, Britt v Heeswijk, Lola Boomsma, Lobke Stekelenburg, Linn v Dijk, Demi Idema, Bente Gloudemans, Lincy Buitenkamp, Esmee Theunissen, Lotte Beunder, Sanna Smits, Lotte v Bakel.
    Begeleiding: Toon Boomsma, Maikel Heijmans, Tommy v Dijk.

    JO16-1:
    Daan Verhagen, Sjoerd Spierings, Yoeri Broeren, Seth Heijne, Teije Dietvorst, Vincenzo Goedhart, Jurre Stekelenburg, Maarten Verhoeven, Gijs v Hove, Rik v Boxtel, Glenn Vrijsen, Bas de Vries, Brian vd Els, Sam v Beek, Gijs Bannink, Jonas v Overdijk, Joep Schrover, Milan ter Linden.
    Begeleiding: Peter Weber, Luuk Heijne, Erwin vd Els, Gijs Klerks.

    JO19-1:
    Oscar Schepers, Roy Graus, Loek handels, Sebastiaan vd Mee, David Mees, Thomas Mees, Yoran vd Meulenreek, Sem Roelants, Morris Veld, Ruben Blummel, Jelmer Bottema, Timo Post, Maarten Kuunders, Colin v Hoorn, Guus v Laarhoven, Benjamin Bruininck, Jort Visser, Koen Geerts.
    Begeleiding: Roy vd Burgt, Kelvin vd