• Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatieVeldDetails
    5 feb.10:00ST Maliskamp/RKKSV 35+1 - Avesteyn 35+1Sportpark Maliskampveld 1
    5 feb.11:00BMC 4 - Maliskamp 2Sportpark De Brandveld 3
    5 feb.11:30Maliskamp 3 - Emplina 6Sportpark Maliskampveld 2
    5 feb.14:00SC Elshout 1 - Maliskamp 1Sportpark Den Donkveld 1
    11 feb.08:30BMC JO9-1 - Maliskamp JO9-1Sportpark De Brandveld 1 A2
    11 feb.09:00Maliskamp JO10-3 - SV BLC JO10-7Sportpark Maliskampveld 1 A1
    11 feb.09:00Maliskamp JO11-2 - Margriet JO11-2JMSportpark Maliskampveld 1 B
    11 feb.09:00Maliskamp JO7-2 - Juliana Mill JO7-1Sportpark Duin en Dael veld 1 A1b
    11 feb.09:20Maliskamp JO7-2 - Nulandia JO7-2Sportpark Duin en Dael veld 1 A1b - Hoofdveld
    11 feb.09:30RKKSV JO8-2 - Maliskamp JO8-3Sportpark Eikenhageveld 1 A1
    11 feb.09:40EVVC JO7-1 - Maliskamp JO7-2Sportpark Duin en Dael veld 1 A1a
    11 feb.10:00SCG'18 JO13-3 - Maliskamp JO13-2Sportpark Zegenwerpveld 1 - KG
    11 feb.10:00Zwaluw VFC JO10-2 - Maliskamp JO10-1Sportpark Bergenshuizenveld 1-Zwaluw VFC A1
    11 feb.10:00Nulandia JO10-2 - Maliskamp JO10-2Sportpark Duin en Dael veld 1 A2 - Hoofdveld
    11 feb.10:15Wilhelmina JO8-2 - Maliskamp JO8-1Sportpark De Sarenveld 1 A2
    11 feb.10:30Maliskamp JO7-1 - Nulandia JO7-1Sportpark Maliskampveld 1 A1b
    11 feb.10:30Maliskamp JO8-2 - OJC ROSMALEN JO8-6Sportpark Maliskampveld 1 A2
    11 feb.10:30Maliskamp JO11-1 - Wilhelmina JO11-1Sportpark Maliskampveld 1 B
    11 feb.10:30Maliskamp JO9-3 - Zwaluw VFC JO9-4Sportpark Maliskampveld 2 A1
    11 feb.10:30Maliskamp JO9-2 - Wilhelmina JO9-4Sportpark Maliskampveld 2 A2
    11 feb.10:50Maliskamp JO7-1 - RKKSV JO7-1Sportpark Maliskampveld 1 A1b
    11 feb.11:00Maaskantse Boys JO9-1JM - Maliskamp JO9-4Sportpark De Liesdaal veld 1 A1
    11 feb.11:10Nooit Gedacht JO7-1 - Maliskamp JO7-1Sportpark Maliskampveld 1 A1a
    11 feb.11:30Nulandia JO13-1 - Maliskamp JO13-3Sportpark Duin en Dael veld 1 - Hoofdveld
    11 feb.11:30Herpinia JO12-1 - Maliskamp JO12-1Sportpark De Wilgendaalveld 1 A
    11 feb.12:00Maliskamp JO13-1 - Erp JO13-1Sportpark Maliskampveld 1
    11 feb.13:00Den Dungen JO14-1 - Maliskamp JO14-1Sportpark Jacobskampveld 1
    11 feb.13:15Nulandia JO15-1 - Maliskamp JO15-2Sportpark Duin en Dael veld 1 - Hoofdveld
    11 feb.13:30Maaskantse Boys JO11-1JM - Maliskamp JO11-3Sportpark De Liesdaal veld 1 A
    11 feb.14:30Maliskamp JO15-1 - DSC JO15-2Sportpark Maliskampveld 1
    11 feb.14:30Maliskamp JO17-1 - HVCH JO17-3Sportpark Maliskampveld 2
    11 feb.14:30Maliskamp MO17-1 - SV BLC MO17-1Sportpark Maliskampveld 3
    12 feb.10:00Boskant 35+1 - ST Maliskamp/RKKSV 35+1Sportpark De Schekenveld 1
    12 feb.11:00Maliskamp 2 - Wilhelmina 2Sportpark Maliskampveld 1
    12 feb.11:00ODC 4 - Maliskamp 3Sportpark Wagenaarsveld 1
    12 feb.14:00Maliskamp 1 - FC Drunen 1Sportpark Maliskampveld 1
    18 feb.10:30Maliskamp JO8-3 - Margriet JO8-4Sportpark Maliskampveld 1 A1
    25 feb.08:30sv O.S.S. 1920 JO8-2 - Maliskamp JO8-3Sportpark De Rusheuvelveld 1 A2
    25 feb.10:15UDI'19/CSU JO10-3 - Maliskamp JO10-2Sportpark Parkzichtveld 3 A1
    25 feb.10:30Margriet JO12-4 - Maliskamp JO12-1Sportpark Amstelhoefveld 2-hoofdveld B
    25 feb.11:00NLC'03 JO11-1JM - Maliskamp JO11-2Sportpark De Akkerenveld 1 A
    25 feb.12:45SV Unitas'59 JO14-2JM - Maliskamp JO14-1Sportpark Boktveld 1
    25 feb.13:30FC Engelen JO17-3 - Maliskamp JO17-1Sportpark Engelerparkveld 3
    25 feb.14:30Maliskamp MO17-1 - FC Engelen MO17-1Sportpark Maliskampveld 1
    26 feb.11:30Maliskamp 3 - BMC 5Sportpark Maliskampveld 2
    4 mrt.08:30SV BLC JO9-2 - Maliskamp JO9-2Sportpark De Meerendonkveld 4 A2
    4 mrt.08:45Wilhelmina JO10-5 - Maliskamp JO10-3Sportpark De Sarenveld 2 A1
    4 mrt.09:00Maliskamp JO11-3 - Nooit Gedacht JO11-3Sportpark Maliskampveld 1 B
    4 mrt.09:00Maliskamp JO10-2 - Avesteyn JO10-1Sportpark Maliskampveld 1 A1
    4 mrt.09:30Maliskamp JO12-1 - HVCH JO12-3Sportpark Maliskampveld 2 A